Informatie voor onze leveranciers

Kantar doet graag zaken met u als leverancier van producten en diensten die bijdragen aan de dagelijkse uitoefening van onze werkzaamheden.

In onze inkoopvoorwaarden leest u wat er van u als leverancier wordt verwacht en wat u van Kantar kunt verwachten (klik hier voor de Engelstalige versie).

In onze Geheimhoudingsbepalingen zijn de wederzijdse afspraken tussen Kantar en leverancier vastgelegd over de wijze van omgang met vertrouwelijke informatie. (klik hier voor de Engelstalige versie).

Binnen ons bedrijf hebben we een aantal inkoopverantwoordelijken, die ieder met hun eigen expertise het traject van offerteaanvraag t/m de betaling van de te leveren producten en diensten met u als leverancier doorlopen. In onderstaand overzicht ziet u wie dit zijn.

Overzicht inkoopverantwoordelijken*
 

Expertise Verantwoordelijke Email

Facilitair
 

Rob Janse
rob.janse@kantartns.com

Financieel
 
Remco van 't Hoff
 
remco.van.t.hoff@kantar.com

Personeel & opleidingen
 
Liane Terleth liane.terleth@tns-nipo.com
Marketing & communicatie

Monique van Breda

monique.van.breda@kantar.com

Veldwerk, respondentselecties, tolken, vertalingen & incentives
 
Theo Gosman theo.gosman@kantar.com 
Adressenbestanden, DTP, data entry, scanning & scripting
 
Henry Schoen henry.schoen@kantar.com
Accomodaties & vervoer, lidmaatschappen & kwaliteits-management
 
Eric Boogaard eric.boogaard@kantar.com
 
*Acquisitie naar aanleiding van dit overzicht wordt niet op prijs gesteld.

Heeft u meer algemene vragen, of treft u uw expertise niet in bovenstaand overzicht aan, neemt u dan even contact op met het Hoofd Inkoop & Kwaliteitsmanagement: Eric Boogaard.